Miejsce na udany rodzinny wypoczynek

wczasy w bieszczadachSzukasz miejsca na miłe wakacje z rodziną? Chcesz urlop spędzić razem ze swoim przyjaciółmi w atrakcyjnym miejscu? A może pragniesz samotnie odkrywać nowe miejsca?

W każdym przypadku Bieszczady stanowią znakomity cel! Wczasy, czy też wakacje w Bieszczadach to dla wielu czas niezwykle ciekawy, radosny oraz pełnym niezapomnianych wrażeń. Zanim jednakże rozpoczniesz poznawania tej wyjątkowej krainy, dobrze jest znaleźć właściwe miejsce na nocleg, dzięki czemu wczasy w Bieszczadach będą naprawdę udane.

Horb oraz Dom Gościnny Borsuczyna to obiekty, które potrafią zachwycić każdego. Tworząc każde z tych miejsc zadbaliśmy, aby zarówno ich wnętrza, jak również otoczenie były wygodne, przytulne oraz funkcjonalne. Goście przybywający do nas samochodami mają zapewnione miejsca na przestronnym i oświetlonym parkingu. Wieczory spędzać można przy specjalnie przygotowanym miejscu na ognisko bądź grillu. Stojaki na rowery oraz pomieszczenia do ich przechowywania przygotowaliśmy z myślą o osobach preferujących aktywny wypoczynek. Ponadto, Horb posiada hamakarnię widokową oraz saunę z widokiem na Połoniny, a obok obu obu obiektów znajdują się place zabaw dla dzieci.

wakacje w bieszczadachWnętrza obu naszych obiektów są przyjazne oraz funkcjonalne. Oferujemy pokoje 1, 2 i 3 osobowe oraz apartamenty, który pomieszczą nawet 6 osób. Łazienka, telewizja oraz bezprzewodowy Internet dostępne są w każdym z obiektów

Decydując się na pobyt w Domu Gościnnym Borsuczyna, korzystać można z przytulnego salonu z w pełni wyposażoną kuchnią. Pierwsze z pomieszczeń daje okazję spędzenia miłych wieczorów przy kominku, drugie pozwala wygodnie przyrządzać posiłki. Horb posiada natomiast wygodny salon z wyposażeniem multimedialnym, gdzie można ciekawie spędzać czas bądź też zorganizować spotkanie lub szkolenie.

Wczasy w malowniczej bieszczadzkiej wsi Strzebowiska – zwanej Najpiękniejszą Wsią Bieszczadów

Nasze obiekty znajdują się w malowniczej wsi – Strzebowiska. Bez względu na porę roku, stanowi ona idealne miejsce na wczasy w Bieszczadach. Z racji swojego usytuowania, wieś ta jest bardzo atrakcyjna pod względem widokowym. Z okien naszych obiektów podziwiać można piękne krajobrazy, w tym całą panoramę Bieszczadów Wysokich. Dojazd do Strzebowisk jest bardzo wygodny – Strzebowiska znajdują się bezpośrednio przy bieszczadzkiej obwodnicy.

Wakacje w Bieszczadach – jak można ciekawie spędzić czas w Bieszczadach

wczasy bieszczadyOsoby preferujące „słodkie leniuchowanie” znajdą u nas idealne ku temu warunki. Zachęcamy również niezwykle gorąco do zapoznania się z atrakcjami, jakie czekają na turystów w bieszczadzkiej krainie.  Nie trzeba od razu zdobywać Tarnicy, chociaż widoki z niej są przepiękne, szczególnie w bezchmurne dni. Można na początek zdecydować się na wędrówkę Połoniną Wetlińską. Jesteśmy przekonani, że minimalny trud, jaki trzeba włożyć w wejście na połoninę, zrekompensują krajobrazy, jakie będzie można stamtąd podziwiać. Falujące na wietrze trawy, niespotykana gdzie indziej fauna i flora, i wolność … Inne wrażenia czekają na osoby wybierające się nad Solinę. Ten ogromny zbiornik wodny stanowi miejsce, które pokocha każdy miłośnik wypoczynku nad wodą. Kajaki czy też łódki, żeglowanie, rejs statkiem bądź wędkowanie… Możliwości są ogromne! Jeśli spędzacie wakacje w Bieszczadach z małymi dziećmi, warto odwiedzić leśne mini zoo w Lisznej. Maluchy (rodzice pewnie też) ucieszą się z okazji bliskiego spotkanie z sarną czy jeleniem oraz na niepowtarzalną szansę karmienia ich wprost z ręki. Wczasy w Bieszczadach to także szansa na odwiedzenie Ukrainy i Lwowa. Z wielu miejsc w Bieszczadach, w tym także ze Strzebowisk, kursują tam liczne busy.


Zapraszamy zatem gorąco w Bieszczady – Horb i Borsuczyna stoją otworem!

Dom Gościnny Borsuczyna

Strzebowiska 27
38-608 Wetlina
kom: 601 22 41 22
kom:797 13 03 07
mail: dom@borsuczyna.pl

Gościniec Horb

Strzebowiska 38
38-608 Wetlina
kom: 601 22 41 22
kom: 797 13 03 07
mail: pensjonat@horb.pl

Z miłości do Bieszczadów.

BORSUCZYNA

Wideo tour.

HORB

Wideo tour.

Pensjonaty Bieszczady.

Z miłości do Bieszczadów.